Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EPSON |
| Series | SG-8002 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Not For New Designs |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 22.1184 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current – Supply (Max) | 28mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 4-SMD (7×5) |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.197″ W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.059″ (1.50mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 16mA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.