Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Mercury Electronics Ind. Co. Ltd |
| Series | 18QHTF21 |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 75.385 MHz |
| Function | Standby (Power Down) |
| Output | LVCMOS |
| Voltage – Supply | 1.8V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 26mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.063″ W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.031″ (0.80mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.