Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MtronPTI |
| Series | M8S |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 30 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS, TTL |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 35mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, J-Lead |
| Size / Dimension | 0.560″ L x 0.385″ W (14.22mm x 9.78mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.185″ (4.70mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.