Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Taitien |
| Series | OW |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 156.25 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVPECL |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 75mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.053″ (1.35mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.