Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd |
| Series | 8153H |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | TCXO |
| Frequency | 50 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.051″ (1.30mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.