Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECS-2100 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 2 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS, TTL |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 25mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Size / Dimension | 0.520″ L x 0.520″ W (13.20mm x 13.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.213″ (5.40mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.