Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Mercury Electronics Ind. Co. Ltd |
| Series | QuikXO |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | SSXO |
| Frequency | 37.125 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS (Low EMI) |
| Voltage – Supply | 2.5V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | -4.00%, Down Spread |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.197″ W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.055″ (1.40mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.