Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | KOV |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCOCXO |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | Amplitude Control |
| Output | Sine Wave |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±10ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | ±1ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | – |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.567″ L x 0.370″ W (14.40mm x 9.40mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.449″ (11.40mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.