Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MtronPTI |
| Series | M310x |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCXO |
| Frequency | 1.28 GHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | PECL |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±50ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 125mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.197″ W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.075″ (1.90mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.