Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | MC2520Z |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 50 MHz |
| Function | Standby (Power Down) |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 8.5mA |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098″ L x 0.079″ W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.031″ (0.80mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 5µA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.