Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Taitien |
| Series | NA-100M-6900 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | OCXO |
| Frequency | 100 MHz |
| Function | – |
| Output | Sine Wave |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±50ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current – Supply (Max) | 950mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 6-DIP (0.750″, 19.05mm), 5 Leads |
| Size / Dimension | 1.015″ L x 1.015″ W (25.78mm x 25.78mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.500″ (12.70mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.