Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Series | IQRB-1 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Rubidium |
| Type | Atomic |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | – |
| Output | Sine Wave |
| Voltage – Supply | 12V |
| Frequency Stability | ±1.5ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Current – Supply (Max) | 1.2A |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 2.000″ L x 2.000″ W (50.80mm x 50.80mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.984″ (25.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.