Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Phoenix Contact |
| Series | PLC-HPT |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A), Hybrid |
| Output Type | AC |
| Voltage – Input | 24VDC |
| Voltage – Load | 24 V ~ 253 V |
| Load Current | 10 A |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | – |
| Approval Agency | EN, IEC |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | 290521 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.