Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | G3VM |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Last Time Buy |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPDT (1 Form C) |
| Output Type | AC, DC |
| Voltage – Input | 5VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 20 V |
| Load Current | 1 A |
| On-State Resistance (Max) | 250 mOhms |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | Module |
| Approval Agency | – |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | G3VM-26 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.