Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | AQ-G |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Voltage – Input | 19.2 ~ 28.8VDC |
| Voltage – Load | 75 V ~ 264 V |
| Load Current | 2 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Package / Case | 4-SIP |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Approval Agency | cURus, VDE |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | AQG221 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.