Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Series | AC |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Box (TB) |
| Part Status | Active |
| Resistance | 2.2 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 5W |
| Composition | Wirewound |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Temperature Coefficient | -10/ -80ppm/°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 275°C |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.295″ Dia x 0.709″ L (7.50mm x 18.00mm) |
| Height – Seated (Max) | – |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.