Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Susumu |
| Series | RL |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 200 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 0.333W, 1/3W |
| Composition | Thin Film |
| Features | Current Sense |
| Temperature Coefficient | 0/ +200ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.049″ W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.020″ (0.50mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.