Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Series | ERJ-XGN |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0 Ohms |
| Tolerance | Jumper |
| Power (Watts) | – |
| Composition | Thick Film |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | -100/ +600ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Supplier Device Package | 01005 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.016″ L x 0.008″ W (0.40mm x 0.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.006″ (0.15mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | ERJ-XGN |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.