Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Series | CSM |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 100 mOhms |
| Tolerance | ±0.1% |
| Power (Watts) | 1W |
| Composition | Metal Foil |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case | 2512 (6332 Metric) |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.250″ L x 0.125″ W (6.35mm x 3.18mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.035″ (0.89mm) |
| Number of Terminations | 4 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.