Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EPCOS – TDK Electronics |
| Series | B33331I6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Capacitance | 1µF |
| Tolerance | ±5% |
| Voltage Rating – AC | 450V |
| Voltage Rating – DC | – |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | – |
| Applications | Motor Run |
| Lead Spacing | – |
| Size / Dimension | 1.181″ Dia (30.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 2.244″ (57.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Radial, Can |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.