Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Weidmüller |
| Series | Omnimate LUF |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Positions Per Level | 4 |
| Pitch | 0.394″ (10.00mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Current | 58 A |
| Voltage | 600 V |
| Wire Gauge | 6-18 AWG |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Termination | Screwless – Leg Spring, Push-In Spring |
| Features | Lever Actuated |
| Color | Black |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Housing Material | Thermoplastic, Wemid |
| Contact Material – Plating | Electrolytic Copper |
| Clamp Material – Plating | – |
| Screw Material – Plating | – |
| Torque – Screw | – |
| Screw Thread | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.