Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Degson |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Pitch | 0.551″ (14.00mm) |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
Terminal Blocks, Barrier Blocks
Fiyat:$3,45
55 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Degson |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Pitch | 0.551″ (14.00mm) |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.