Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Geyer Electronic America, Inc. |
| Series | KX-327XST |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Stability | – |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Load Capacitance | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65 kOhms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.194″ L x 0.071″ W (4.95mm x 1.82mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.037″ (0.96mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.