Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Channels per IC | 1 – Single |
| Amplifier Type | J-FET |
| Output Type | Single-Ended, Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 48V/µs |
| -3db Bandwidth | 16MHz |
| Gain Bandwidth Product | 18MHz |
| Current – Output / Channel | 33mA |
| Current – Supply (Main IC) | 4mA |
| Voltage – Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 36V, ±2.5V ~ 18V |
| Utilized IC / Part | ADA4625-1 |
| Contents | Board(s) |
| Note | – |
| Base Product Number | ADA4625 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.